منطقی هستید یا احساسی؟ ؛ در این تست روان شناسی تشخیص دهید چهره مرد است یا زن ؟؟؟

17237

منطقی هستید یا احساسی؟ ؛ در این تست روان شناسی تشخیص دهید چهره مرد است یا زن ؟؟؟

تست شخصیت شناسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم که مشخص می کند شما فردی منطقی هستید یا فردی احساساتی؟!

تست شخصیت شناسی به کمک یک عکس

به تصویر زیر نگاه کرده و سپس جواب تست شخصیت شناسی را بخوانید:

در تصویر زیر ابتدا یک مرد دیدید یا یک زن ؟

- Advertisement -

اگر ابتدا تصویر زن را دیدید

اگر در ابتدا زنی که روی مبل نشسته است را دیدید احتمالا فردی هستید احساساتی و مثبت اندیش این افراد مبنای تصمیم گیری آنها احساسات هست و برای احساسات بیشتر از منطق ارزش قائل هستند.
در واقع این افراد از منطق احساس پیروی می کنند دوست دارند مورد توجه قرار بگیرند و از دیگران حمایت کنند این افراد بسیار مهربان بوده و انعطاف پذیر هستند و اغلب در زندگی به احساسات بیشتر توجه می کنند.
آثار هنری، شعر و… برای آنها بیشتر از نظریات فلسفی لذت بخش است.

در پژوهشی که در سال 2016 انجام شد، نشان داد اغلب افراد مثبت اندیش قدردان و شکرگزار هستند. ذهنیت نیمۀ پر لیوانِ افراد مثبت اندیش باعث می‌شود که این افراد نعمت‌ها و داشته‌های خود را بشمارند و شکرگزار آنچه دارند، باشند.

افراد مثبت اندیش به‌احتمال کمتری دست از تلاش برمی‌دارند.
باور امیدوارانۀ افراد مثبت اندیش به آن‌ها کمک می‌کند تا مقابل مشکلات بایستند و مطمئناً امور در طولانی‌مدت به نتیجۀ دلخواه خواهد رسید. آن‌ها سازش‌پذیر نیز هستند و اگر مطمئن شوند که راهی آن‌ها را به جواب دلخواه نمی‌رساند، به‌راحتی آن را عوض می‌کنند.

اگر ابتدا تصویر مرد را دیدید

اما اگر در ابتدا مردی را مشاهده کردید احتمالا فردی هستید متفکر، منطق گرا و واقع بین این افراد مبنای تصمیم گیری آنها منطق است و چندان توجهی به احساس ندارند.
در واقع آنها احساسات را تا حدی که منطق قبول کند قبول دارند. تنهایی و تفکر را بیشتر از مورد توجه بودن و از دیگران حمایت کردن دوست دارند.
آنها از نظر روابط تقریبا خشک بوده و قوانین و منطق بسیار مهم تر از هر چیزی برای آنهاست. نظریات فلسفی بیشتر از خواندن شعر و دیدن آثار هنری برای آنها لذت بخش است.

انسان منطقی سعی می کند نه تنها حسرت دیگران را نخورده و حسادت نکند بلکه خوبی هایی که دیگران به او کرده اند را مرتب به آنها گوشزد کرده و با این کار بیماری حسادت را که جسم و روحش را نابود می کند درمان کند.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید