قویترین خوراکی خواب آور ؛ ۲ خوراکی که به خواب بهتر شبانه کمک می‌کنند + دستور العمل

24203

قویترین خوراکی خواب آور ؛ ۲ خوراکی که به خواب بهتر شبانه کمک می‌کنند + دستور العمل

مشکل بی خوابی دارید؟ اگر به توصیه متخصصان طب سنتی عمل کنید، شاید هرگز به قرص های خواب آور نیاز نداشته باشید. در ادامه با این دو ماده خواب آور گیاهی آشنا خواهید شد.

به جای آن­ها، برای خواب‌ شبانه‌­ی بهتر این دو ماده را امتحان کنید:

برخلاف آن­چه تعدادی از شرکت‌های میلیون دلاری می‌گویند، داشتن خواب شبانه­‌ی بهتر به صورت طبیعی امکان‌پذیر است. در حقیقت به راحتی در دست داشتن دو ماده است:

- Advertisement -

عسل ارگانیک
نمک دریایی هیمالیا.

دستورالعمل:

۵ قاشق چایخوری عسل ارگانیک و ۱ قاشق چایخوری نمک دریایی را باهم مخلوط کنید. آن را در یک ظرف شیشه‌ایی نگهدارید.

وقتی که خوابتان گرفت، فقط مقدار اندکی از این مخلوط را زیر زبان گذاشته و اجازه دهید به صورت طبیعی حل شود. این درمان طبیعی خواب‌ باید باعث القای خواب شود و گیجی بعد از بیداری را به طور قابل توجهی کاهش دهد.
چرا این دستورالعمل موثر است:

آدم­های بسیاری ممکن کنجکاو شوند که چطور با داشتن ترکیب بسیار ساده‌­ای از مواد، می­‌تواند باعث ایجاد خواب شبانه­‌ی بهتر ‌شود. خب، نمک دریایی هیمالیا به این خاطر موثر است که حاوی بیش از ۸۰ نوع عنصر مختلف است که بدن برای انجام فرآیند‌های گوناگون نیاز دارد، از جمله کمک به بازیابی نیروی بدن پس از روزی که سپری شد.

عسل، ماده‌ی دیگری برای خواب شبانه­‌ی بهتر، حاوی گلوکز است که به طور موثری انرژی لازم را برای سلول‌های‌مان تامین می‌کند، که به بازیابی بدن نیز کمک می‌کند. وقتی نمک دریایی هیمالیا و عسل ارگانیک ترکیب با افزایش سروتونین–انتقال دهنده مهمی در مغز است – اثر می­کنند که برای القای احساس آرامش و آسایش مهم است. ترکیب این مواد به ما اجازه می‌دهد در یک وضعیت ذهنی آرام و آزاد قرار بگیریم و تضمین می­کند خواب شبانه­ بهتری داشته باشیم.

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید