رژیم غذایی میوه ای ؛ هفت میوه برای لاغر شدن جادویی ولی طبیعی

386
graphicstock.com

رژیم غذایی میوه ای ؛ هفت میوه برای لاغر شدن جادویی ولی طبیعی

هر شخصی که به شما توصیه میکند که از رژیم غذایی تان میوه را حذف کنید، توصیه ی احمقانه اش را جدی نگیرید. درست است که میوه های شامل کالری بالایی هستند و قند طبیعی سرشاری دارند. اما همه چیز به کالری محدود نمیشود هر عقل سلیمی تائید میکند که یک موز با 100 کالری بسیار سالم تر است از یک بسته شیرینی که با مواد شیمیایی و شیرین کننده مصنوعی شیرین شده است به خاطر داشته باشید که بعضی از میوه ها سرشار از مواد مغذی هستند که واقعاً موجب سوزاندن چربی میشود در اینجا فهرستی از میوه هایی که به شما کمک می کنند بر چاقی غلبه کنید و چربی بدنتان را بسوزانید آمده است:

نارگیل

دارای اسید چربی است که میزان متابولیسم کبد را سی درصد افزایش میدهد نارگیل شیرین است و می تواند جایگزین خوبی برای هله هوله ها باشد. شما می توانید شیر، روغن و آب نارگیل را امتحان کنید. و پودر نارگیل را به عنوان طعم دهنده به دیگر خوراکی ها اضافه کنید.همچنین می توانید شیر نارگیل را به قهوه بیفزایید.

آوکادو

چربی موجود در آوکادو مانع جذب چربی در بدن میشود به خاطر داشته باشید این میوه چرب و سنگین است و مصرف یکدانه از آن در طی روز کافی استمی توانید یک یا دو قطعه از آوکادو را به سالادتان اضافه کنید.

گوجه فرنگی

مملو از ویتامین سی و فیتونورینت است که هر دو دشمن چربی هستند ویتامین سی توانایی سوزاندن چربی را به بدن میدهد و فیتونورینت یک آنتی آکسیدان قوی است که به کاهش وزن و سلامتی قلب و عروق کمک میکند. صدها نوع از گوجه فرنگی موجود است می توانید با گوجه فرنگی، روغن زیتون و سرکه یک عصرانه مختصر تهیه کنید.

- Advertisement -

سیب و گلابی

این دو میوه می توانند به دو شیوه موثر و متفاوت موجب کاهش وزن شوند. هر دوی این میوها سرشار از فیبر هستند که به افزایش میزان متابولیسم کمک میکند. و شما را در فاصله دو وعده غذایی سیر نگه می دارد دومین روش این است که به رژیم غذایی شما پکتین اضافه میکند. پکتین از جذب چربی توسط سلول ها جلوگیری کرده و به سلول ها در دفع آب کمک میکند.صبح ها قبل از ترک خانه سعی کنید چند برش سیب و گلابی میل کنید.

گریپ فروت

شما را از گرفتن رژیم قدیمی گریپ فروت منع می کنیم. اما این بدین معنی نیست که از این شاه میوه ی چربی سوز صرف نظر کنیم. گریپ فروت دارای آنتی اکسیدانی قوی به نام نارینجنین است که موجب تثبیت سطح انسولین میشود خوردن گریپ فروت اشتها را کاهش داده در حالی که سوزاندن چربی را آسانتر میکند. می توانی یک گریپ فروت را از وسط به دو نیم کرده و با قاشق به راحتی آن را میل کنید.

موز

موز سرشار ازفیبرهای مفید است که به کنترل اشتها کمک کرده و موجب سوختن چربی میشود فیبرهای غیر قابل هضم از جذب کربوهیدراتها توسط بدن جلوگیری میکند. این عامل باعث می شود بدن از ذخیره ی چربی ها به جای کربوهیدراتها برای تولید انرژی استفاده کند. پتاسم موجود در موز موجب ساختن ماهیچه در بدن شده و باعث سوختن چربی میشود شما می توانید موز را همراه با شیر،ماست و یخ به عنوان یک نوشیدنی خنک مصرف کنید.

انار

انار سرشار از آنتی اکسیدانهایی است که سموم را از بدن دفع میکند. این نوع از آنتی اکسیدانها پلی فنول نام دارند. براساس تحقیقات دانشگاه کالیفرنیا این نوع از آنتی اکسیدانها متابولیسم بدن را بالا می برند. انار از رسوب چربی در شریانها جلوگیری کرده و اشتها را کاهش میدهدمی توانید یک لیوان آب انار همراه با وعده غذایی تان میل کنید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید